Text Marquee not Found!
تقویم
1398 اسفند
سه شنبه
6
ساعت

 

 

سخن روز
تغییر نه تنها میسر و امکان پذیر بلکه اجتناب ناپذیر است، بنابراین خود را تسلیم جریان زندگی مسازید.
نشانی زاگروس
دفتر مرکزی زاگروس:
اصفهان- میدان آزادی- ابتدای چهارباغ بالا- کوی شهید رئیسی- پ 117- واحد 4
تلفن: 03136616614 و 03136632644 و 09361204664

نماینده تهران: 09107171007
آموزش میکرودرم ابرژن
آموزش اپراتوری و بالینی میکرودرم ابرژن جهت دستگاه های پزشکی و آرایشگاهی
09361204664

راهکارهای کاهش چربی دور شکم

 
یک دکترای تغذیه با تاکید بر اینکه اگر فردی وزن کلی و تناسب وزن به قد مناسبی داشته باشد اما با مشکل تجمع چربی شکمی مواجه باشد، همچنان در معرض خطر مرگ ناشی از بیماری های قلبی – عروقی و دیابت نوع 2 قرار دارد گفت: اگر می خواهید چربی های بدن خود را کاهش دهید و این کاهش ماندگار باشد، از یک برنامه کاهش وزن  تدریجی پیروی کنید.
دکتر مینو فروزانی، با بیان اینکه چربی شکمی فقط به لایه زیر پوست محدود نمی شود گفت: عمق این  چربی ها آنقدر زیاد است که اعضای داخل شکم را نیز احاطه می کند.
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران یادآور شد: هر چند که چربی زیر پوست از لحاظ زیبایی و تناسب اندام ایجاد مشکل می کند، اما چربی هایی که اطراف اندام های داخلی تجمع پیدا می کنند به مراتب خطرناک تر هستند.
دکتر فروزانی ادامه داد: بیماری های قلبی – عروقی، دیابت نوع 2 و برخی انواع سرطان از مشکلاتی است که در اثر وجود این چربی ها برای سلامتی ایجاد می شوند. وی با تاکید بر اینکه رابطه معنی داری بین چربی شکمی و مرگ زود رس وجود دارد، گفت: تحقیقات ثابت کرده اند که حتی اگر فردی وزن کلی و تناسب وزن به قد مناسبی داشته باشد، اما با مشکل تجمع چربی شکمی مواجه باشد، همچنان در معرض خطر مرگ ناشی از بیماری های قلبی – عروقی قرار دارد.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
راه های کاهش چربی
دکتر فروزانی در ادامه با اشاره به اینکه می توانید چربی شکمی خود را از راه های گوناگون از جمله ورزش های موضعی کنترل کنید، گفت: انجام ورزش های موضعی تنها راه از بین بردن این چربی ها نیست. توجه داشته باشید که برای کاهش چربی هایی که اطراف اندام های داخلی شما را پوشانده اند، استفاده از راه هایی که منجر به کاهش وزن کلی بدن می شوند؛ موثرند.
وی برای مبارزه با چربی های دور شکم توجه به رعایت نکاتی را ضروری دانست و گفت: رژیم غذایی سالمی داشته باشید. میوه ها، غلات، لبنیات کم چرب، و پروتئین های کم چرب را نیز فراموش نکنید. مصرف چربی های اشباع شده که در گوشت قرمز، لبنیات پرچرب، پنیرو کره یافت می شود را محدود کنید.
پرخوری ممنوع
دکتر فروزانی بر کاهش میزان مصرف وعده های غذایی نیز تاکید کرد و گفت: حتی اگر سعی کنید از مواد غذایی سالم استفاده کنید. به هر حال پرخوری باعث دریافت میزان زیادی انرژی می شود که در نتیجه وزن و به ویژه چربی های دور شکم را افزایش می دهد.
این دکترای تغذیه یادآور شد: در خانه، وعده های غذایی خود را کم حجم در نظر بگیرید و در رستوران، یک پرس غذا را با فرد دیگری شریک شوید یا نیمی از غذا را بخورید و باقی را به همراه خود به خانه ببرید.
فعالیت فیزیکی را در برنامه روزانه خود بگنجانید
وی در گفتگو با ایسنا دانشگاه علوم پزشکی تهرانبا اشاره به اینکه باید برای کاهش چربی های دور شکم فعالیت فیزیکی را در برنامه روزانه خود بگنجانید گفت: برای رسیدن به نتیجه مطلوب؛ فعالیت های سبک و هوازی، مانند پیاده روی به مدت 150 دقیقه در هفته یا دویدن سبک به مدت 75 دقیقه در هفته توصیه می شود. اگر قصد کاهش وزن یا رسیدن به برخی اهداف وزنی و تناسب اندام خاصی دارید، شاید لازم باشد بیشتر و جدی تر ورزش کنید.
دکتر فروزانی در پایان تصریح کرد: اگر می خواهید چربی های بدن خود را کاهش دهید و این کاهش ماندگارباشد، از یک برنامه کاهش وزن تدریجی پیروی کنید.
کاهش هفته ای یک کیلو گرم از وزن بدن ایده آل محسوب می شود. بهتر است قبل از شروع کاهش وزن، با یک متخصص و یا کارشناس تغذیه و رژیم درمانی در این رابطه مشورت کنید.
 منبع: اخبار پزشکی/ 9 آذرماه 1393/ ویژه نخستین کنگره بین المللی و سیزدهمین کنگره سراسری تغذیه ایران
محصول ویژه: میکرودرم ابریژن
محصول جدید
 گن های لاغری و بعد ازجراحی
آمریکایی
Rainey


برای قسمت های مختلف بدن
خانم ها و آقایان
http://www.raineywear.com/
پوستی لطیف و شفاف با میکرودرم ابریژن زاگرومد

تفاوت را بامیکرودرم ابریژن زاگرومد احساس کنید

تفاوت را بامیکرودرم ابریژن زاگرومد احساس کنید

تفاوت را بامیکرودرم ابریژن زاگرومد احساس کنید

تفاوت را بامیکرودرم ابریژن زاگرومد احساس کنید

تفاوت را بامیکرودرم ابریژن زاگرومد احساس کنید